06:00
2822
|
Μουρθιελάγκος
Σελάγια
|
|
|
06:00
2823
|
Σιμαρόνες Ντε Σονόρα
Ατλέτικο Σαν Λούις
|
|
|
07:00
-
|
Χόμπαρτ Ζέμπρας
Νόρθερν Ρέιντζερς
|
|
|
07:00
-
|
Κίνγκμπορο Λάϊονς
Ντέβονπορτ Σίτι Στράικερς
|
|
|
07:00
-
|
Σάουθ Χόμπαρτ
Λάνσεστον Σίτι
|
|
|
07:00
-
|
Ολίμπια Γουόριορς
Κλάρενς Γιουν.
|
|
|
08:00
-
|
Κρόιντον Κινγκς
Δυτική Αδελαΐδα
|
|
|
08:00
-
|
Κανμπερα Ολύμπικ
Ριβερίνα Ράινος
|
|
|
08:00
-
|
Σεντρ Οφ Έξελανς
Μπελκόνεν
|
|
|
08:00
2447
|
Μονάρο Πάνθερς
Τουγκερανόνγκ
|
|
|
08:30
2520
|
Νορθ Ίστερν Μέτροσταρς
Αντέλαϊντ Σίτι
|
|
|
09:00
-
|
Χόντα Λοκ
Σόνι Σεντάι
|
|
|
10:00
-
|
Περθ
Κόκμπερν Σίτι
|
|
|
10:00
2444
|
Μάνλι Γιουνάιτεντ
Σίδνεϊ Ολίμπικ
|
|
|
10:00
2494
|
Αρμαντέιλ
Σουμπιάκο
|
|
|
10:00
2495
|
Εκού Γιουνταλούπ
Περθ Γκλόρι Νέοι
|
|
|
10:00
2515
|
Γιουνταλούπ Γιουνάιτεντ
Φλορεάτ Αθήνα
|
|
|
10:00
2518
|
Ίγκλγουντ Γιουνάιτεντ
Μπαλκάτα
|
|
|
10:00
2519
|
Στίρλινγκ Μασεντόνια
Σορέντο ΦΚ
|
|
|
10:15
2410
|
Ίπσουιτς Νάιτς
Καπαλάμπα Μπουλντόγκς
|
|
|
11:00
-
|
Καγκοσίμα
Ναγκάνο Παρσίρο
|
|
|
11:00
-
|
Χέρμανσταντ
Ντουναρέα Καλαράσι
|
|
|
11:00
-
|
Μπαλοτέστι
Αφουμάτι
|
|
|
11:00
-
|
Μπράιλα
Φορέστα Σουσεάβα
|
|
|
11:00
-
|
Μαρουγιάσου Οκαζάκι
Οσάκα
|
|
|
11:00
-
|
Ναγκάνο Παρσέιρο (Γ)
Τζεφ Γιουν. Τσίμπα (Γ)
|
|
|
11:00
-
|
Σχίντια Ταργκόβιστε
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
|
|
11:00
-
|
Μεταλογκλόμπους
Παντούρι Τάργκου Τζίου
|
|
|
11:00
-
|
Ριπένσια Τιμισοάρα
Σπορτούλ Σνάγκοβ
|
|
|
11:00
1490
|
Γιάνμπιαν
Τσιανγκσού Σούνινγκ
|
|
|
11:00
2466
|
Μόρετον Μπέι Γιουν.
Γκολντ Κόουστ Σίτι
|
|
|
11:00
2646
|
Λιζιάνγκ
Νταλιάν Τράνσεντενς
|
|
|
11:15
2663
|
Τρίνετς
Ολίμπια Ράντοτιν
|
|
|
11:15
2664
|
Παρντουμπίτσε
Ούστι Ναντ Λαμπέμ
|
|
|
11:30
-
|
Μπρισμπέιν Σίτι
Σάνσαϊν Κοστ
|
|
|
11:30
2436
|
Χόλαντ Παρκ Χοκς
Πενίνσουλα Πάουερ
|
|
|
11:30
2437
|
Ροτσεντέιλ Ρόβερς
Μίτσελτον
|
|
|
11:30
2441
|
Λάιονς ΦΚ
Λόγκαν Λάιτνινγκ
|
|
|
11:30
2462
|
Μπροντμεντόου Μάτζικ
Εντζγουόρθ Ιγκλς
|
|
|
11:30
2485
|
Κέρνς
Σ. Γ. Κουίν. Θάντερ
|
|
|
12:00
-
|
Γουέστερν Πράιντ
Νόρθερν Φιούρι
|
|
|
12:00
-
|
Γκιράβανς Κιτ.
Φουτζιέντα
|
|
|
12:00
-
|
Ριούκιου
Φουκουσίμα Γιουν.
|
|
|
12:00
-
|
Γιοκοχάμα SSC
Τοτσίγκι
|
|
|
12:00
-
|
Ακαντέμικα Κλιντσένι
UTA Αράντ
|
|
|
12:00
2438
|
Σάουθς Γιουνάιτεντ
Άλμπανι Κρικ
|
|
|
12:00
2439
|
Ίστερν
Γκρέιντζ Θιστλ
|
|
|
12:30
-
|
Αντέλαϊντ Κόμετς
Πάρα Χιλς Νάιτς
|
|
|
12:30
-
|
Κάταλερ Τογιάμα
FC Τόκιο U23
|
|
|
12:30
-
|
Τσίτα
Ζενίτ Ίρκουτσκ
|
|
|
12:30
1467
|
Τζούμπιλο Ιβάτα
Σερέσο Όσακα
|
|
|
12:30
1468
|
Κασίμα Άντλερς
Σιμίζου
|
|
|
12:30
1704
|
Γκουιτσόου Χένγκφεν
Σανγκάη Πορτ
|
|
|
13:00
-
|
Ακαντεμίγια Φουτμπόλα
Ανζί Μαχάτσκαλα 2
|
|
|
13:00
-
|
Καριομπάνγκι Σάρκς
Έλντορέτ Γιούθ
|
|
|
13:00
1469
|
Γκάμπα Οσάκα
Κασίβα Ρέισολ
|
|
|
13:00
1470
|
Καβασάκι
Χοκάιντο Σαπόρο
|
|
|
13:00
1471
|
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
Σεντάι
|
|
|
13:00
1472
|
Σαγκάν Τοσού
Ομίγια
|
|
|
13:00
1473
|
Χιροσίμα
Βεντφορέτ Κόφου
|
|
|
13:00
1474
|
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
ΦΚ Τόκιο
|
|
|
13:00
1475
|
Μπράγκα Β
Σάντα Κλάρα
|
|
|
13:00
1476
|
Σεούλ
Ουλσάν HD
|
|
|
13:00
1477
|
Τζετζού Γιουνάιτεντ
Τζεονάμ Ντράγκονς
|
|
|
13:00
1478
|
Τζέονμπουκ
Γκουανγκτζού
|
|
|
13:00
1479
|
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
Γκανγκβόν
|
|
|
13:00
2755
|
Βόλφσμπουργκ ΙΙ
Λούμπεκ
|
|
|
13:00
2865
|
Γιενισέι Κρασνογιάρσκ
Ζενίτ 2
|
|
|
13:00
2866
|
Νοβοσιμπίρσκ
Νίζνι Νοβγκόροντ
|
|
|
13:00
2898
|
Μπουσάν Ι Παρκ
Ανσάν Γκρίνερς
|
|
|
13:00
2899
|
Ανιάνγκ
Σεονγκνάμ
|
|
|
13:00
2900
|
Μπούτσεον 1995
Γκιέονγκαμ
|
|
|
13:15
1480
|
Φαμαλικάο
Μπενφίκα Β'
|
|
|
13:30
-
|
Μπάλερουπ Σκοβλούντε (Γ)
Βέιλε (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
ΧΙΚ Χέλερουπ
Ναέσμπι
|
|
|
14:00
-
|
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
ΦΚ Τόκιο
|
|
|
14:00
-
|
Ίρτις Ομσκ
Σάκαλιν Σάκαλινσκ
|
|
|
14:00
-
|
ΒΣΚ Άαρχους (Γ)
Μπρόντμπι (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Γκλόμπαλ Σεμπού
Κάγια
|
|
|
14:00
1481
|
Χάιντενχαϊμ
MSV Ντούισμπουργκ
|
|
|
14:00
1482
|
Ντιναμό Δρέσδης
Σαντχάουζεν
|
|
|
14:00
1483
|
Φορτούνα Ντίσελντορφ
Καϊζερσλάουτερν
|
|
|
14:15
1484
|
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Μπάρνσλεϊ
|
|
|
14:30
-
|
Ντινάμο Μπαρνάουλ
Σμένα Κόμσομολσκ
|
|
|
14:30
-
|
Κιέλερουπ
Λίσενγκ
|
|
|
14:30
1485
|
Σουόνσι
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:30
1486
|
Κιλμάρνοκ
Σέλτικ
|
|
|
14:30
2568
|
Πούλαχ
Κοτέρν
|
|
|
14:30
2648
|
Κινγκντάο ΦΚ
Σενζέν Χονγκζουάν
|
|
|
14:30
2649
|
Μπάοντινγκ Ρόνγκντα
Σανγκάη Σένζιν
|
|
|
14:30
2650
|
Ζεζιάνγκ Γιτένγκ
Μπεϊζίνγκ Ρενέ
|
|
|
14:30
2769
|
Λοκομοτίβ Λειψίας
ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε
|
|
|
14:30
2878
|
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα (Σινγκ)
Ταμπίνς Ρόβερς
|
|
|
14:35
1487
|
Χεμπέι
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν
|
|
|
14:35
1488
|
Λιαολίνγκ Γουογίν
Τιανζίν Τάιγκερ
|
|
|
14:35
1489
|
Σανγκάη Σενχούα
Γκουανγκτσού Εβεργκράντε
|
|
|
14:45
2647
|
Μέιζου Χάκα
Ζετζιάνγκ Γκριντάουν
|
|
|
15:00
-
|
Νταλούμ
Γκρέβε
|
|
|
15:00
-
|
Τσεμέλι Σούγκαρ
Πόστα Ρέιντζερς
|
|
|
15:00
-
|
Μουχορόνι Γιούθ
Γκορ Μαχία
|
|
|
15:00
-
|
Σοφαπάκα
Μάουντ Κένυα Γιουνάιτεντ
|
|
|
15:00
-
|
Όσκαρσαμνς ΑΪΚ
Άνγκελχολμς
|
|
|
15:00
-
|
Ομπόντ
Μπούξορο
|
|
|
15:00
-
|
Μαθάρε Γιουνάιτεντ
Ζου Κέριτσο
|
|
|
15:00
-
|
Θίκα Γιουνάιτεντ
Ενζόια Γιουν.
|
|
|
15:00
-
|
Κρίστιανσαντ (Γ)
Τζουργκάρντεν (Γ)
|
|
|
15:00
1491
|
Τσέμνιτσερ
Όσναμπρικ
|
|
|
15:00
1492
|
Χάλεσερ
Ουντερχάκινγκ
|
|
|
15:00
1493
|
Έρφουρτ
Πάντερμπορν
|
|
|
15:00
1494
|
Πρόισεν Μούνστερ
Μαγδεμβούργο
|
|
|
15:00
1495
|
Σόνενχοφ
Άαλεν
|
|
|
15:00
1496
|
Βέρντερ Βρέμης Β
Βέχεν
|
|
|
15:00
1497
|
Ουράλ
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
|
|
15:00
2548
|
Βολφρατχάουζεν
Σόντοφεν
|
|
|
15:00
2585
|
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς ΙΙ
Άνσμπαχ
|
|
|
15:00
2750
|
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ
|
|
|
15:00
2751
|
Μπαερούθ
Σβάινφουρτ
|
|
|
15:00
2752
|
Μπάγερν Μονάχου Β’
Πίπινσριντ
|
|
|
15:00
2753
|
Νυρεμβέργη ΙΙ
Άουγκσμπουργκ ΙΙ
|
|
|
15:00
2776
|
Αϊντρ. Σταντάλεντορφ
Κίκερς Στουτγάρδης
|
|
|
15:00
2777
|
Σααρμπρίκεν
Ρόκλινγκ Βολκίνγκεν
|
|
|
15:00
2778
|
Σχοτ Μάιντζ
Ούλμ 1846
|
|
|
15:00
2781
|
Γκλάντμπαχ ΙΙ
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ
|
|
|
15:00
2782
|
Μπονέρ
Βίντενμπρουκ
|
|
|
15:00
2784
|
Βικτόρια Κολωνίας
Αλεμάνια Άαχεν
|
|
|
15:00
2785
|
Βεστφαλία Ράινερν
Ντόρτμουντ Β
|
|
|
15:00
2786
|
Βερλ
Έρντεμπρουκ
|
|
|
15:00
2788
|
Ροντινγκχάουζεν
Ομπερχάουζεν
|
|
|
15:00
2861
|
Σότσι
Τομ Τομσκ
|
|
|
15:00
2862
|
Τιουμέν
Κρίλια Σοβετόβ
|
|
|
15:15
-
|
Μπαντάρι
Σόνυ Σούγκαρ
|
|
|
15:30
-
|
Σεεκίρχεν
Όμπι Βοργκλ
|
|
|
15:45
1498
|
Ρεντ Σταρ 93
Ατλέτικο Μαρσέιγ
|
|
|
15:45
2854
|
Τίσχι 71
Μπιτόβια Μπίτοφ
|
|
|
16:00
-
|
Μπρονσόι
Σκόβσοβεντ
|
|
|
16:00
-
|
Άαρχους Φρέμαντ
Σίντβεστ 05
|
|
|
16:00
-
|
Όντερ
Γιάμερμπουγκτ
|
|
|
16:00
-
|
Κουρεσάρε
Φλόρα Ταλίν ΙΙ
|
|
|
16:00
-
|
Ρόα (Γ)
Κολμπότν (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Χάιλαντς Παρκ
Γιόμο Κόσμος
|
|
|
16:00
-
|
Μπομπέλα
Μπλακ Λέοπαρντς
|
|
|
16:00
-
|
Βίτμπανκ Σπερς
Σούπερ Ιγκλς
|
|
|
16:00
-
|
Σάντβικενς ΙΦ
Ενσκέντε
|
|
|
16:00
-
|
Σκόβντε
Ρόζενγκαρντ
|
|
|
16:00
-
|
Ρόσενγκαρντ (Γ)
Εσκιλστούνα Γ. (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Βιτσζό (Γ)
Κβάρνσβεντενς (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
AB Γκλαντσάξε
Χίλεροντ Φόντμπολντ
|
|
|
16:00
-
|
Φρεμ
Νάεστβεντ
|
|
|
16:00
-
|
Λεβάντια Ταλίν
Πάρνου Βάπρους
|
|
|
16:00
-
|
Βαρντ Χάουγκεσουντ
Βίνταρ
|
|
|
16:00
-
|
Ουθονγκάθι
Ρόγιαλ Ίγκλς
|
|
|
16:00
-
|
Πρετόρια Γιουνιβερσίτι
Μθάτα Μπακς
|
|
|
16:00
1499
|
Λανς
Μπρεστ
|
|
|
16:00
1500
|
Ρανχάιμ
Λεβάνγκερ
|
|
|
16:00
2504
|
Μπλέκιτνι Στάργκαρντ
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
|
|
|
16:00
2569
|
Χολζκίρχεν
Νταχάου 1865
|
|
|
16:00
2575
|
Κιρκανσκόρινγκ
Λάντσμπεργκ
|
|
|
16:00
2576
|
Βίλτζινγκ
Ισμάνινγκ
|
|
|
16:00
2815
|
Άκζαϊνκ Ούραλσκ
Ακτόμπε
|
|
|
16:00
2857
|
Χίμκι
Σινίκ Γιάροσλαβλ
|
|
|
16:00
2860
|
Όρενμπουργκ
Λουτς Βλαδιβοστόκ
|
|
|
16:00
2893
|
Πολοκουάνε Σίτι
Μπαρόκα
|
|
|
16:00
2895
|
Αμαζούλου
Φρι Στέιτ Σταρς
|
|
|
16:00
2897
|
Σούπερσπορτ Γιουν.
Μαμελόντι Σαντάουνς
|
|
|
16:30
-
|
Άρνα Μπιόρναρ (Γ)
Βαλερένγκα (Γ)
|
|
|
16:30
-
|
Μας Αλ Μουμπάρεκ
Σουρτάν
|
|
|
16:30
1501
|
Μάιντζ
Αννόβερο
|
|
|
16:30
1502
|
Αμβούργο
Άουγκσμπουργκ
|
|
|
16:30
1503
|
Χέρτα Βερολίνου
Στουτγκάρδη
|
|
|
16:30
1504
|
Χοφενχάιμ
Βέρντερ Βρέμης
|
|
|
16:30
1505
|
Βόλφσμπουργκ
Ντόρτμουντ
|
|
|
16:30
1506
|
Άρκα Γκντίνια
Πογκόν
|
|
|
16:30
2919
|
Πρεστάτιν Τάουν
Μπάρι Τάουν
|
|
|
16:30
2920
|
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
Καρμάρθεν Τάουν
|
|
|
16:30
2922
|
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
Μπανγκόρ Σίτι
|
|
|
16:45
2758
|
Ούτιν
Ντρόχτερσεν Ασέλ
|
|
|
17:00
-
|
Άλταχ ΙΙ
Ανίφ
|
|
|
17:00
-
|
Λεγκίρους Ίντερ
Κότκα
|
|
|
17:00
-
|
Κέσκι Ουσίμα
Μίκι Μικέλι
|
|
|
17:00
-
|
ΒΚ-46
Έσπο
|
|
|
17:00
-
|
Μούσα
Τάμπερε Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
TPV Τάμπερε
Κάπα/Πούλε
|
|
|
17:00
-
|
Κοκόλα GBK
ΙΦΚ Βάσα
|
|
|
17:00
-
|
Βιλικετούτ
Καγιανίν Χάκα
|
|
|
17:00
-
|
Άσκερ
Φόλο
|
|
|
17:00
-
|
Μπρουμούνταλ
Σκέιντ
|
|
|
17:00
-
|
Γκρόρουντ
Χαμ Καμ
|
|
|
17:00
-
|
Κφουμ Όσλο
Κιελσάας
|
|
|
17:00
-
|
Φραμ Λάρβικ
Νότοντεν
|
|
|
17:00
-
|
Κλεπ (Γ)
Μπραν (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Ακρόπολις
Ασιρίσκα ΦΦ
|
|
|
17:00
-
|
Βάσαλουντς
Κάρλσταντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Κβίντινγκ
Μιάλμπι
|
|
|
17:00
-
|
Ούτσικτενς
Λιουνγκσκίλε
|
|
|
17:00
-
|
Άβανχαρντ Κραματόρσκ
Ντέσνα Τσερνίγκοφ
|
|
|
17:00
-
|
AGMK
Σογκντιγιόνα Τζιζάξ
|
|
|
17:00
-
|
Νεφτσί Φαργκόνα
Νάβμπαχορ
|
|
|
17:00
-
|
Κίζιλκουμ
Κόκαντ 1912
|
|
|
17:00
-
|
Αλ Τανταμούν Σουρ
Ρασίνγκ Μπεϊρούτ
|
|
|
17:00
-
|
Χάρλαντ & Γολφ Γουέλντερς
Λάρνε
|
|
|
17:00
-
|
Ινστιτιούτ
Λάργκαν Σέλτικ
|
|
|
17:00
-
|
Μπάνμπριτζ Τάουν
Άναγκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Τόμπερμορ Γιουνάιτεντ
Μογιόλα Παρκ
|
|
|
17:00
-
|
Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)
Κόλντινγκ (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Νοκμπρέντα
Μπάλικλερ Κόμρεϊντς
|
|
|
17:00
-
|
Λόχγκολ
Ντέργκβιου
|
|
|
17:00
-
|
Νιούρι Σίτι
ΠΣΝΙ
|
|
|
17:00
-
|
Πορταντάουν
Λιμαβάντι Γιουν
|
|
|
17:00
-
|
Ντουντέλα
Ορμάγκ Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Πορτστιούαρτ
Νιούινγκτον
|
|
|
17:00
-
|
Έγκερσουντ
Βίντμπιαρτ
|
|
|
17:00
-
|
Ντιναμό Σταβροπόλ
Ντρούζμπα Μαϊκόπ
|
|
|
17:00
-
|
Λετζιόν Μαχάτσκαλα
Σπάρτακ Νάλτσικ
|
|
|
17:00
-
|
Σπαρτάκ Βλαντικαφκάς
Ανγκουσχτ Νάζραν
|
|
|
17:00
-
|
Μέταλουργκ Λίπετσκ
Λέον Σάτουρν Ραμενσκόγιε
|
|
|
17:00
-
|
Σούμι
Κόμπρα Χάρκοβο
|
|
|
17:00
-
|
Σπορτ & Λίζουρ Σουίφτς
Ντόνεγκαλ Σέλτικ
|
|
|
17:00
-
|
Κούμπαν 2 Κράσνονταρ
Μάσιουκ ΚΜΒ
|
|
|
17:00
-
|
Ζεμτσούζινα Οδησσού
Χίρνικ Σπορτ
|
|
|
17:00
1507
|
Ραπίντ Βιέννης
Στουρμ Γκρατς
|
|
|
17:00
1508
|
Ερμής Αραδίππου
ΑΠΟΕΛ
|
|
|
17:00
1509
|
Φάιλντ
Ντάγκεναμ & Ρεντ
|
|
|
17:00
1510
|
Μπόραμ Γουντ
Όλντερσοτ Τάουν
|
|
|
17:00
1511
|
Μπρόμλεϊ
Χάρτλπουλ
|
|
|
17:00
1512
|
Τσέστερ
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1513
|
Ντόβερ
Μπάροου
|
|
|
17:00
1514
|
Ίστλιχ
Τρανμίρ
|
|
|
17:00
1515
|
Γκέιτσχεντ
Μάκλσφιλντ Τάουν
|
|
|
17:00
1516
|
Γκίσλεϊ
Τορκί
|
|
|
17:00
1517
|
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1518
|
Μεϊντστόουν
Ρέξαμ
|
|
|
17:00
1519
|
Σόλιχαλ Μουρς
Χάλιφαξ
|
|
|
17:00
1520
|
Γουόκινγκ
Λέιτον Όριεντ
|
|
|
17:00
1521
|
Μπράντφορντ
Μπλάκμπερν
|
|
|
17:00
1522
|
Τσάρλτον
Νορθάμπτον
|
|
|
17:00
1523
|
Ντονκάστερ
Μπλάκπουλ
|
|
|
17:00
1524
|
Μπέρι
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
|
17:00
1525
|
Φλίτγουντ Τάουν
Γουίμπλεντον
|
|
|
17:00
1526
|
Μίλτον Κέινς Ντονς
Τζίλιγχαμ
|
|
|
17:00
1527
|
Όλνταμ
Γουίγκαν
|
|
|
17:00
1528
|
Πιτέρμπορο
Ρόδεραμ
|
|
|
17:00
1529
|
Πόρτσμουθ
Γουόλσολ
|
|
|
17:00
1530
|
Σκάνθορπ
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1531
|
Σριούσμπερι
Ρότσντεϊλ
|
|
|
17:00
1532
|
Σάουθεντ
Πλίμουθ
|
|
|
17:00
1533
|
Άκρινγκτον
Μάνσφιλντ
|
|
|
17:00
1534
|
Καρλάιλ
Τσέλτεναμ
|
|
|
17:00
1535
|
Τσέστερφιλντ
Πορτ Βέιλ
|
|
|
17:00
1536
|
Κόβεντρι
Νιούπορτ Κάουντι
|
|
|
17:00
1537
|
Κρόουλι Τάουν
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1538
|
Κρου
Μπαρνέτ
|
|
|
17:00
1539
|
Έξετερ
Λίνκολν Σίτι
|
|
|
17:00
1540
|
Φόρεστ Γκριν
Γιόβιλ Τάουν
|
|
|
17:00
1541
|
Λούτον
Κόλτσεστερ
|
|
|
17:00
1542
|
Μόρκαμ
Σουίντον Τάουν
|
|
|
17:00
1543
|
Στίβενεϊτζ
Γκρίμσμπι Τάουν
|
|
|
17:00
1544
|
Γουίκομ
Νοτς Κάουντι
|
|
|
17:00
1545
|
Άστον Βίλα
Νόριτς
|
|
|
17:00
1546
|
Μπόλτον
Ντέρμπι
|
|
|
17:00
1547
|
Μπρίστολ Σίτι
Μίλγουολ
|
|
|
17:00
1548
|
Φούλαμ
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
|
|
|
17:00
1549
|
Ίπσουιτς
Μπρέντφορντ
|
|
|
17:00
1550
|
Νότιγχαμ Φόρεστ
Μίντλεσμπρο
|
|
|
17:00
1551
|
Πρέστον
Ρέντινγκ
|
|
|
17:00
1552
|
ΚΠΡ
Χαλ
|
|
|
17:00
1554
|
Γουλβς
Κάρντιφ
|
|
|
17:00
1555
|
Μπόρνμουθ
Γουότφορντ
|
|
|
17:00
1556
|
Μπέρνλι
Γουέστ Μπρομ
|
|
|
17:00
1557
|
Λέστερ
Μπράιτον
|
|
|
17:00
1558
|
Λίβερπουλ
Κρίσταλ Πάλας
|
|
|
17:00
1559
|
Σαουθάμπτον
Γουέστ Χαμ
|
|
|
17:00
1560
|
Χέλσινγκφορς
Ροβανιέμι
|
|
|
17:00
1561
|
Κέμι
Ίντερ Τούρκου
|
|
|
17:00
1562
|
Άλμπιον Ρόβερς
Ερντριόνιανς
|
|
|
17:00
1563
|
Αλόα Αθλέτικ
Κουίνς Παρκ
|
|
|
17:00
1564
|
Αρμπρόουθ
Ιστ Φάιφ
|
|
|
17:00
1565
|
Ρέιθ Ρόβερς
Φόρφαρ
|
|
|
17:00
1566
|
Στρανράερ
ΕΪΡ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1567
|
Μπέργουικ
Ανάν Αθλέτικ
|
|
|
17:00
1568
|
Έλγκιν Σίτι
Κλάιντ
|
|
|
17:00
1569
|
Μοντρόουζ
Κάουντενμπιθ
|
|
|
17:00
1570
|
Στενχάουσμιουρ
Πίτερχεντ
|
|
|
17:00
1571
|
Στέρλινγκ Άλμπιον
Έντινμπουργκ Σίτι
|
|
|
17:00
1572
|
Νταντί Γιουνάιτεντ
Μπρέχιν
|
|
|
17:00
1573
|
Ντανφέρμλιν
Φόλκερκ
|
|
|
17:00
1574
|
Ινβερνές
Μόρτον
|
|
|
17:00
1575
|
Λίβινγκστον
Σεντ Μίρεν
|
|
|
17:00
1576
|
Κουίν Οφ Σάουθ
Νταμπάρτον
|
|
|
17:00
1577
|
Αμπερντίν
Νταντί
|
|
|
17:00
1578
|
Σεντ Τζόνστον
Πάρτικ Θιστλ
|
|
|
17:00
1579
|
Ρέιντζερς
Χαρτς
|
|
|
17:00
1580
|
Χιμπέρνιαν
Χάμιλτον
|
|
|
17:00
1581
|
Μάδεργουελ
Ρος Κάουντι
|
|
|
17:00
1582
|
ΑΦΚ Εσκίλστουνα
Μάλμε
|
|
|
17:00
1583
|
Συριάνσκα
Έστερ
|
|
|
17:00
2415
|
Σάμπαϊλ
Νέφτσι Μπακού
|
|
|
17:00
2470
|
Γκριφ Βεϊχερόβο
ΛΚΣ Λοτζ
|
|
|
17:00
2586
|
Έρλενμπαχ
Άουμπσταντ
|
|
|
17:00
2587
|
Γκροσπάρντορφ
Βιρτσμπέργκερ FV
|
|
|
17:00
2588
|
Έρλανγκεν-Μπρουκ
Μπόσκο Μπάμπεργκ
|
|
|
17:00
2676
|
Μέρσθαμ
Τούτινγκ & Μιτσχάμ
|
|
|
17:00
2677
|
Θάροκ
Ντόρκινγκ Γουόντερερς
|
|
|
17:00
2678
|
Ένφιλντ Τάουν
Μετροπόλιταν Πολίς
|
|
|
17:00
2679
|
Λόβεστοφτ
Γουόρθινγκ
|
|
|
17:00
2680
|
Μπέργκες Χιλ Τάουν
Φόλκεστοουν Ινβίκτα
|
|
|
17:00
2681
|
Νίντχαμ Μάρκετ
Γουινγκέιτ & Φίντσλι
|
|
|
17:00
2682
|
Χέντον
Χάρλοου Τάουν
|
|
|
17:00
2683
|
Τόνμπριτζ Έιντζελς
Μπραϊτλίνγκσι Ρίτζεντ
|
|
|
17:00
2684
|
Μαργκέιτ
Λίστον
|
|
|
17:00
2685
|
Ντόλγουιτς Χάμλετ
Μπιλερικάι
|
|
|
17:00
2686
|
Στέινς Τάουν
Κινγκστόνιαν
|
|
|
17:00
2687
|
Λέδερχεντ
Χάροου Μπόρο
|
|
|
17:00
2688
|
Μπόστον Γιουν.
Τσόρλι
|
|
|
17:00
2689
|
Γιορκ
Νάνιτον
|
|
|
17:00
2690
|
Ντάρλινγκτον
Τέλφορντ
|
|
|
17:00
2691
|
Άλφρετον Τάουν
Σάουθπορτ
|
|
|
17:00
2692
|
Σάλφορντ Σίτι
Κιντερμίνστερ
|
|
|
17:00
2693
|
Μπράκλι Τάουν
Σπενιμόρ Τάουν
|
|
|
17:00
2694
|
Γκέινσμπορο Τρίνιτυ
Χάρογκεϊτ Τάουν
|
|
|
17:00
2695
|
Μπλάιθ Σπάρτανς
Νορθ Φέριμπι Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
2696
|
Τάμγουορθ
Κέρσον
|
|
|
17:00
2697
|
Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου
Γιουνάιτεντ Οφ Μάντσεστερ
|
|
|
17:00
2698
|
Λέμινγκτον
Στόκπορτ
|
|
|
17:00
2699
|
Κονκόρντ Ρέιντζερς
Γουάιτχοκ
|
|
|
17:00
2700
|
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
Μπαθ Σίτι
|
|
|
17:00
2701
|
Μπρέιντρι
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
|
|
|
17:00
2702
|
Γουίλντστόουν
Τσέλμσφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
2703
|
Ντάρτφορντ
Όξφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
2704
|
Πόουλ Τάουν
Σεντ Άλμπανς
|
|
|
17:00
2705
|
Τσίπενχαμ Τάουν
Ιστ Θάροκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
2706
|
Γουέλινγκ Γιουνάιτεντ
Χάνγκερφορντ Τάουν
|
|
|
17:00
2707
|
Γκλόουσεστερ
Χέμελ Χέμπστεντ
|
|
|
17:00
2708
|
Μπογνόρ Ρέγκις
Γουέστον Σούπερ Μέιρ
|
|
|
17:00
2709
|
Τρούρο Σίτι
Ίστμπουρν Μπόρο
|
|
|
17:00
2710
|
Ντάνστεϊμπλ Τάουν
Μέρτιρ Τάουν
|
|
|
17:00
2711
|
Στράτφορντ Τάουν
Σεν Νέοτς Τάουν
|
|
|
17:00
2712
|
Γκοσπόρτ Μπόρο
Ρόιστον Τάουν
|
|
|
17:00
2713
|
Τσέσχαμ Γιουνάιτεντ
Τίβερτον
|
|
|
17:00
2714
|
Κέτερινγκ
Μπεϊσινγκστόουκ
|
|
|
17:00
2715
|
Φάρνμπορο
Ρέντιτς
|
|
|
17:00
2716
|
Χέρεφορντ
Σλάου Τάουν
|
|
|
17:00
2717
|
Ντόρτσεστερ
Κινγκς Λιν
|
|
|
17:00
2718
|
Σεν Ιβς Τάουν
Κινγκς Λάνγκλι
|
|
|
17:00
2719
|
Φρόουμ Τάουν
Μπίγκλσγουέιντ Τάουν
|
|
|
17:00
2720
|
Μπίσοπς Στόρτφορντ
Γουέιμουθ
|
|
|
17:00
2721
|
Χίτσιν Τάουν
Μπάνμπουρι Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
2722
|
Άστον Γιουνάιτεντ
Γκράντχαμ Τάουν
|
|
|
17:00
2723
|
Σόου Λέιν AFC
Χέντνεσφορντ Τάουν
|
|
|
17:00
2724
|
Λάνκαστερ Σίτι
Μικλεόβερ Σπορτς
|
|
|
17:00
2725
|
Γουίτον Αλμπιόν
Σάτον Κόλντφιλντ
|
|
|
17:00
2726
|
Νάντγουϊτς Τάουν
Γουόρκινγκτον
|
|
|
17:00
2727
|
Κόλβιλ Τάουν
Γουάρινγκτον Τάουν
|
|
|
17:00
2728
|
Στάφορντ Ρέιντζερς
Μπάξτον
|
|
|
17:00
2729
|
Μαρίν
Μπάργουελ
|
|
|
17:00
2730
|
Ρασχάλ Ολίμπικ
Στάλιμπριτζ Σέλτικ
|
|
|
17:00
2731
|
Χαλεσόβεν Τάουν
Φάρσλεϊ Σέλτικ
|
|
|
17:00
2732
|
Γουίτμπι
Στόουρμπριτζ
|
|
|
17:00
2733
|
Μάτλοκ Τάουν
Όλτρινχαμ
|
|
|
17:00
2738
|
Χόνκα
Χάκα
|
|
|
17:00
2739
|
Ούλου
Γκνιστάν
|
|
|
17:00
2759
|
Σβαρτς Βάις Ρέντεν
Άλτονα 93
|
|
|
17:00
2827
|
Γκλέντοραν
Κάρικ Ρέιντζερς
|
|
|
17:00
2828
|
Μπαλιμένα Γιουν.
Γκλέναβον
|
|
|
17:00
2829
|
Κρουσέιντερς
Κολερέιν
|
|
|
17:00
2830
|
Γουορενπόιντ Τάουν
Αρντς
|
|
|
17:00
2831
|
Μπαλιναμάλαρντ Γιουν.
Κλίφτονβιλ
|
|
|
17:00
2832
|
Ντάνγκανον
Λίνφιλντ
|
|
|
17:00
2863
|
Ταμπόφ
Κούμπαν
|
|
|
17:00
2889
|
Τρίγκλαβ
ΝΝ Γκόριτσα
|
|
|
17:30
-
|
Κίτζμπουχελ
Σβατς
|
|
|
17:30
-
|
Μιλσάμι
Σφίντουλ Γκεόργκε
|
|
|
17:30
-
|
Σπεράντα
Ντιναμό Ότο
|
|
|
17:30
1584
|
Σπαρτάκ Μόσχας
Λοκομοτίβ Μόσχας
|
|
|
18:00
-
|
Μαουέρβερκ
Μάρτσφελντ Ντοναουάουεν
|
|
|
18:00
-
|
Σταντλ Πάουρα
Γκλέισντορφ 1919
|
|
|
18:00
-
|
Σεντ Γιόχαν
Γκρόντιγκ
|
|
|
18:00
-
|
Χόενεμς
Ντορμπίρν 1913
|
|
|
18:00
-
|
Μπότεφ Γκαμπαλόβο
Λίτεξ Λόβετς
|
|
|
18:00
-
|
Ομπόρσιθε
Τσερνομόρετς Μπάλτσικ
|
|
|
18:00
-
|
Σοζοπόλ
Λοκομοτίβ Γκόρνα Οριαχόβιτσα
|
|
|
18:00
-
|
Τσάρσκο Σέλο
Στρούμσκα Σλάβα
|
|
|
18:00
-
|
Ρένοβα
Σίλεκς Κράτοβο
|
|
|
18:00
-
|
Ιμπέρια 1999
Σαμτρέντια
|
|
|
18:00
-
|
Λάπι
Ντρένιτσα
|
|
|
18:00
-
|
Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς
Λοκομοτίβ Ρούσε
|
|
|
18:00
-
|
Καλιάκρα
Σβετκάβιτσα
|
|
|
18:00
-
|
Σουβορόβο
Μπότεβ Νοβι Παζάρ
|
|
|
18:00
-
|
Μπελάσιτσα Πέτριχ
Ρίλσκι Σπόρτιστ
|
|
|
18:00
-
|
Μπότεφ Ιχτίμαν
Χεμπάρ Παζάρντζικ
|
|
|
18:00
-
|
Τσάβνταρ Έτροπολ
Μπάνσκο
|
|
|
18:00
-
|
Γκερμανέα
Μάρεκ
|
|
|
18:00
-
|
Μινιόρ Πέρνικ
Μπαλκάν Μπότεβγκραντ
|
|
|
18:00
-
|
Πίριν Ράζλογκ
Σλιβνίσκι Γκερόι
|
|
|
18:00
-
|
Βίχρεν
Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ
|
|
|
18:00
-
|
Ντιμιτροβγκράντ
Μινιόρ Ραντνέβο
|
|
|
18:00
-
|
Γιουροκόλετζ
Λέφσκι Κάρλοβο
|
|
|
18:00
-
|
Γκιγκάντ Σεντινένιε
Ζάγκορετς Νόβα
|
|
|
18:00
-
|
Κάρνομπατ
Σβίλενγκαρντ 1921
|
|
|
18:00
-
|
Ροζόβα Ντολίνα
Σόκολο Μάρκοβο
|
|
|
18:00
-
|
Μοντόρφ
Χόστερτ
|
|
|
18:00
-
|
Μπαλκάνι Ζόρια
Κόλος Κοβαλίβκα
|
|
|
18:00
-
|
Σβομπόντα Πεστέρα
ΤΣΣΚΑ 1948
|
|
|
18:00
-
|
Γιαμπόλ 1915
Μπόρισλαβ Παρβομάι
|
|
|
18:00
-
|
Τσερκάσκι Ντνίπρο
Πολτάβα
|
|
|
18:00
-
|
Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ
Αλμπερσβέντε
|
|
|
18:00
-
|
Ελίν Πέλιν
Σεπτέμβρι Σίμιτλι
|
|
|
18:00
-
|
Άρντα
Τούντζα 2006 Γιαγκόντα
|
|
|
18:00
-
|
Ρακόβσκι 2011
Ασενόβετς 2005
|
|
|
18:00
-
|
Φερονικέλι
Βλάζνια Ποζχεράν
|
|
|
18:00
-
|
Κρέμεν Κρέμεντσουγκ
Ινγκουλέτς Πέτροβε
|
|
|
18:00
-
|
Νάφτοβικ Ουκράφτα
Βόλιν Λουτσκ
|
|
|
18:00
1585
|
Μπάνικ Οστράβα
Τέπλιτσε
|
|
|
18:00
1586
|
Ζλιν
Κάρβινα
|
|
|
18:00
1587
|
Σεϊναγιοέν
Λάχτι
|
|
|
18:00
1588
|
Λυών
Μπορντό
|
|
|
18:00
1589
|
Ακαντέμικο Βίσεου
Λεϊσόες
|
|
|
18:00
1590
|
Κόβα Πιεντάντε
Αρούκα
|
|
|
18:00
1591
|
Ουνιάο Μαδέιρα
Ακαδέμικα
|
|
|
18:00
1592
|
Πόρτο Β
Πεναφιέλ
|
|
|
18:00
1593
|
Βαρζίμ
Ζιλ Βιθέντε
|
|
|
18:00
1594
|
Κοβίλια
Βιτόρια Γκιμαράες Β'
|
|
|
18:00
1595
|
Ολιβεϊρένσε
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
|
18:00
1596
|
Τοντέλα
Εστορίλ
|
|
|
18:00
2408
|
Γκαντζασάρ
Σιράκ
|
|
|
18:00
2425
|
Κρούπα
Τσέλικ Ζένιτσα
|
|
|
18:00
2450
|
Ασντόντ
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
|
|
18:00
2455
|
Τίτογκραντ
ΚΟΜ Ποντγκόριτσα
|
|
|
18:00
2459
|
Πετροβάτς
Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ
|
|
|
18:00
2463
|
Γκρμπάλι
Μπούντουτσνοστ
|
|
|
18:00
2467
|
Ρούνταρ Πλιέβλια
Ντέσιτς Τούζι
|
|
|
18:00
2505
|
Ροζβόι Κατόβιτσε
Γκαρπάρνια Κρακοβίας
|
|
|
18:00
2506
|
Σταλ Στάλοβα Βόλα
Ζαστρζέμπιε
|
|
|
18:00
2507
|
Λεγκιονόβια Λεγκιονόβο
Ραντόμιακ Ράντομ
|
|
|
18:00
2526
|
Γκοροντέγια
Σλουτσκ
|
|
|
18:00
2583
|
Ράιν Λεσχ
Χαϊμστέτεν
|
|
|
18:00
2619
|
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
Βέστερλο
|
|
|
18:00
2643
|
Σαντιάγο Γουόντερερς
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
|
|
|
18:00
2665
|
Μας Ταμπόρσκο
Πρίμπραμ
|
|
|
18:00
2801
|
Φίλκιρ
Λίκνιρ Φασκρουσφιρόι
|
|
|
18:00
2848
|
Πούσζκα Νιεπολομίσε
Όντρα Οπόλε
|
|
|
18:00
2849
|
Ράκοβ Τσεστόχοβα
Κατοβίτσε
|
|
|
18:00
2850
|
Πογκόν Σιέντλτσε
Βίγκρι Σουβάλκι
|
|
|
18:00
2853
|
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
Σχρόμπρι Γκλογκόβ
|
|
|
18:00
2864
|
Βόλγαρ Άστραχαν
Άβανγκαρντ Κουρσκ
|
|
|
18:00
2870
|
Μπάτσκα Παλάνκα
Μλάντοστ Λουτσάνι
|
|
|
18:00
2876
|
Μάτσβα Σάμπατς
Ραντ Βελιγραδίου
|
|
|
18:15
1597
|
Βερέγια
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
|
|
18:30
-
|
Λούσκο
Σίμπενικ
|
|
|
18:30
-
|
Νόβιγκραντ
Βαραζντίν
|
|
|
18:30
-
|
Σολίν
Ράντνικ Σεσβέτ
|
|
|
18:30
-
|
Ντόρογκι
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
|
|
18:30
-
|
Κισβάρντα
Γκίρμοτ
|
|
|
18:30
-
|
Σοπρόνι
Μπεκεσάμπα
|
|
|
18:30
-
|
Σοροκσάρ
Μπουνταόρσι
|
|
|
18:30
-
|
Ζέγκεντ
Ζολνόκι Μαβ
|
|
|
18:30
-
|
Νόβι Παζάρ
Μέταλακ
|
|
|
18:30
-
|
Καϊρουανέζ
Ετουάλ Μετλαούι
|
|
|
18:30
-
|
Καζινσμπαρισίκα
Μπουνταφόκι
|
|
|
18:30
-
|
Μοσονμαγιάροβαρ
Σεγκλέντι
|
|
|
18:30
-
|
Ραντνίτσκι 1923
Μπούντουσνοστ Ντομπανόβτσι
|
|
|
18:30
-
|
Τέμνικ 1924
Ραντνίσκι Πίροτ
|
|
|
18:30
-
|
Γκαμπεσιέν
Κο Μεντέντιν
|
|
|
18:30
1599
|
Γκαζ Μέταν Μέντιας
ACS Πόλι Τιμισοάρα
|
|
|
19:00
-
|
Εθνικός Άχνας
Αλκή Ορόκλινη
|
|
|
19:00
-
|
Ίνφονετ ΙΙ
Ταλίνα Κάλεβ
|
|
|
19:00
-
|
Λος Καϊμάνες
Σεζάρ Βαγιέχο
|
|
|
19:00
-
|
Αρμαβίρ
Άφιπς FC
|
|
|
19:00
-
|
CD Βιτόρια
Τουντελάνο
|
|
|
19:00
-
|
Ουνιόν Γκούρτεν
Ουνιόν Βόκλαμαρκτ
|
|
|
19:00
-
|
Κουφστάιν
Χαρντ
|
|
|
19:00
-
|
Ούνα Στράσεν
Πρόγκρες Νιεντερκόρν
|
|
|
19:00
-
|
Τσάικα
Κράσνονταρ 2
|
|
|
19:00
-
|
Γιαγκοντίνα
Μπάτσκα Τόπολα
|
|
|
19:00
1604
|
Γκενκ
Σαρλερουά
|
|
|
19:00
1605
|
Μποέμιανς 1905
Σλάβια Πράγας
|
|
|
19:00
1606
|
Κοπεγχάγη
Σοντερίσκε
|
|
|
19:00
1607
|
Γιουβέντους
Κάλιαρι
|
|
|
19:00
1608
|
Λίλεστρομ
Βαλερένγκα
|
|
|
19:00
1609
|
Πιάστ Γκλίβιτσε
Κορόνα Κίελτσε
|
|
|
19:00
1610
|
Ντέγκερφορς
Βάρμπεργκ Μπόις
|
|
|
19:00
1626
|
Καρντεμίρ Καραμπόκ
Μπασακσεχίρ
|
|
|
19:00
2403
|
Καραμπάγκ
Σαμαξί
|
|
|
19:00
2451
|
Χάποελ Ραανάνα
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
|
|
|
19:00
2510
|
Σερσέντα
Ναβαλκαρνέρο
|
|
|
19:00
2524
|
Αμορεμπιέτα
Λέαλταντ
|
|
|
19:00
2525
|
Τορπέντο Ζοντίνο
Βίτεμπσκ
|
|
|
19:00
2534
|
Μπανταλόνα Φουτούρ
Αλκογιάνο
|
|
|
19:00
2666
|
Οπάβα
Μπάνικ Σοκόλοφ
|
|
|
19:00
2735
|
Ταμέκα Τάρτου
Νάρβα Τρανς
|
|
|
19:00
2790
|
Πούσκας Ακαντέμια
Μπαλμαζουιβάροσι
|
|
|
19:00
2791
|
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
Χόνβεντ
|
|
|
19:00
2885
|
Ντομζάλε
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
|
|
|
19:00
2891
|
Ορλάντο Πάιρετς
Τσίπα Γιουνάιτεντ
|
|
|
19:05
2867
|
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
Αλ Καντισίγια
|
|
|
19:15
1611
|
Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΣ Γιάννινα
|
|
|
19:15
1612
|
Θέλτα
Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
|
|
19:15
2446
|
Χάποελ Χάιφα
Χαποέλ Ασκελόν
|
|
|
19:15
2640
|
Ξάνθη
Λαμία
|
|
|
19:15
2921
|
Δε Νιου Σεντς
Μπάλα Τάουν
|
|
|
19:30
-
|
Μπαλζάν
Νάξαρ Λάιονς
|
|
|
19:30
1553
|
Σάντερλαντ
Λιντς
|
|
|
19:30
1613
|
Βολφσμπέργκερ
Αντμίρα Βάκερ
|
|
|
19:30
1614
|
Στόουκ
Άρσεναλ
|
|
|
19:30
1615
|
Σάλκε
Λειψία
|
|
|
19:30
1616
|
Τβέντε
Φένλο
|
|
|
19:30
2672
|
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
Ντεπορτίβο Κουένκα
|
|
|
19:30
2880
|
Σπαρτάκ Τρνάβα
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
|
19:30
2911
|
Ερζουρουμσπόρ
Μπαλικεσιρσπόρ
|
|
|
19:30
2913
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ
Ολιμπίκ Ντόνετσκ
|
|
|
19:30
2916
|
Τσερνομόρετς Οδησσού
Βέρες Ρίβνε
|
|
|
19:45
1625
|
Μπούρσασπορ
Αλάνιασπορ
|
|
|
20:00
-
|
Λαφνίτζ
Αλερχάιλιγκεν
|
|
|
20:00
-
|
Βαλς Γκρουνάου
Πινζάου Σάλφελντεν
|
|
|
20:00
-
|
Τορπέντο Κουταΐσι
Ντίλα Γκόρι
|
|
|
20:00
-
|
ΜΤΚ Βουδαπέστης
Ντουνακανιάρ
|
|
|
20:00
-
|
Ζαλαεγκερζέγκ
Σιόφοκ
|
|
|
20:00
-
|
Σλιέμα
Σενγκλέα Αθλέτικ
|
|
|
20:00
-
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β
Ούνιον Αντάρβε
|
|
|
20:00
-
|
Γκιόρι Έτο
Τσακβάρι
|
|
|
20:00
-
|
Όμπολον Κιέβου
Μικολάιβ
|
|
|
20:00
1617
|
ΑΕ Λεμεσού
Άρης Λεμεσού
|
|
|
20:00
1618
|
Ρούμπιν Καζάν
Ανζί Μαχάτσκαλα
|
|
|
20:00
1619
|
Αλκορκόν
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
|
20:00
1620
|
Οσασούνα
Σεβίγια Ατλέτικο
|
|
|
20:00
1621
|
Τουν
Λωζάνη
|
|
|
20:00
1622
|
Ζυρίχη
Γιούνγκ Μπόις
|
|
|
20:00
1623
|
Κιάσο
Βιλ 1900
|
|
|
20:00
1624
|
Ράπερσβιλ-Γιόνα
Βόλεν
|
|
|
20:00
2469
|
Μπελτσάτοφ
Σιάρκα Τάρνονμπζεγκ
|
|
|
20:00
2496
|
Ενερτζέτικ Ρόου Ρίμπνικ
Βίσλα Πουλάβι
|
|
|
20:00
2523
|
Λιόα
Μιράντες
|
|
|
20:00
2531
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες
Βιγιαρεάλ Β'
|
|
|
20:00
2532
|
Ατλέτικο Σαγκουντίνο
Έμπρο
|
|
|
20:00
2859
|
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
Φάκελ Βορονέζ
|
|
|
20:00
2873
|
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
Βοζντόβατς
|
|
|
20:00
2881
|
Ζλάτε Μοράφτσε
Τατράν Πρέσοφ
|
|
|
20:00
2882
|
Τρεντσίν
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
|
|
|
20:00
2883
|
Σένιτσα
Νίτρα
|
|
|
20:00
2908
|
Γκιρέσουνσπορ
Αντάνασπορ
|
|
|
20:15
1627
|
Βιτόρια Γκιμαράες
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
|
|
|
20:30
1628
|
Λίμερικ
Μποέμιαν
|
|
|
20:30
2440
|
Χάποελ Μπερ Σεβά
Μακάμπι Νετάνια
|
|
|
20:30
2840
|
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
Μελγκάρ
|
|
|
20:45
1629
|
Άλκμααρ
Ντεν Χάαγκ
|
|
|
20:50
2868
|
Αλ Φάιχα
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
|
|
21:00
-
|
Μακαέ Εσπόρτε
Μποταφόγκο SP
|
|
|
21:00
-
|
Σλόμποντα Ούζιτσε
Προλετέρ Νόβι Σαντ
|
|
|
21:00
1630
|
Έουπεν
Οστάνδη
|
|
|
21:00
1631
|
ΣΚ Μπέβερεν
Λόκερεν
|
|
|
21:00
1632
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Βίτοσα
|
|
|
21:00
1633
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
|
21:00
1634
|
Τρουά
Ναντ
|
|
|
21:00
1635
|
Ρεν
Ντιζόν
|
|
|
21:00
1636
|
Νις
Γκινγκάμπ
|
|
|
21:00
1637
|
Σεντ Ετιέν
Αμιάν
|
|
|
21:00
1638
|
Μονπελιέ
Στρασβούργο
|
|
|
21:00
1639
|
Ντάκο-Γκετίκα Βουκουρεστίου
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
|
|
21:00
2420
|
Σαράγιεβο
Ζελέζνιτσαρ
|
|
|
21:00
2508
|
Φερόλ
Κορούξο
|
|
|
21:00
2542
|
Μαρμπέγια
Μέριδα
|
|
|
21:00
2871
|
Γιαβόρ
Βοϊβοντίνα
|
|
|
21:00
2872
|
Τσουκαρίτσκι
Ραντνίτσκι Νις
|
|
|
21:15
1640
|
Χιρόνα
Ατλέτικο Μαδρίτης
|
|
|
21:15
2894
|
Κέιπ Τάουν Σπερς
Λαμοντβίλ Γκόλντεν Άροους
|
|
|
21:20
2887
|
Μάριμπορ
Κρσκο
|
|
|
21:30
1641
|
Μαλίν
Αντβέρπ
|
|
|
21:30
1642
|
Γιαγκελόνια
Σλασκ Βρότσλαβ
|
|
|
21:30
1643
|
Νουμάνθια
Ουέσκα
|
|
|
21:30
1644
|
Κόρδοβα
Κάντιθ
|
|
|
21:30
1645
|
Μπόστον Ρίβερ
Πλάζα Κολόνια
|
|
|
21:30
1646
|
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
Σουντ Αμέρικα
|
|
|
21:30
1647
|
Ράσινγκ Μοντεβιδέο
Σέρο
|
|
|
21:30
1785
|
Νασιονάλ Μοντεβιδέο
Γιουβεντούτ
|
|
|
21:30
2530
|
Χέρκουλες
Όλοτ
|
|
|
21:30
2624
|
Λέουβεν
Σερκλ Μπριζ
|
|
|
21:30
2639
|
Ολυμπιακός
ΑΕΛ
|
|
|
21:30
2644
|
Ουνιόν Εσπανιόλα
Σαν Λούις
|
|
|
21:30
2792
|
Ούιπεστ
Ντιοσγκιόρι
|
|
|
21:30
2808
|
Λόνγκφορντ Τάουν
Άθλοουν Τάουν
|
|
|
21:45
-
|
Βαλέτα
Μόστα
|
|
|
21:45
1648
|
Χέρενφεν
Χέρακλες
|
|
|
21:45
1649
|
Βερόνα
Νάπολι
|
|
|
21:45
1650
|
Ανκαρασπόρ
Γαλατασαράι
|
|
|
21:45
1651
|
Σίβασπορ
Μαλάτιασπορ
|
|
|
21:45
2903
|
Άδανα Ντεμίρσπορ
Ρίζεσπορ
|
|
|
22:00
-
|
Τούπι
Μότζι Μίριμ
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπόρτες Μαγκαλάνες
Πουέρτο Μοντ
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπορτίβο Ντελ Τζούλια
Ατλέτικο Σοκόπο
|
|
|
22:00
-
|
Εστουντιάντες Καρ.
Τουκάνες
|
|
|
22:00
-
|
Λάλα
Τσίκο Ντε Γκουιάνα
|
|
|
22:00
-
|
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο
Τομπένσε
|
|
|
22:00
-
|
Κονφιάνσα
CS Αλαγκοάνο
|
|
|
22:00
-
|
Γουαϊρένα
Σπορτίβο Ιτένο
|
|
|
22:00
-
|
Ανγκοστούρα
Ατλέτικο Βενεζουέλα Β
|
|
|
22:00
-
|
Καράκας ΙΙ
Γιαρακουγιάνος
|
|
|
22:00
1652
|
Χόρχε Βίλστερμαν
Νασιονάλ Ποτόσι
|
|
|
22:00
1653
|
Κορίνθιανς
Βιτόρια Μπαΐα
|
|
|
22:00
1654
|
Ριέκα
Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ
|
|
|
22:00
2509
|
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια
Ράγιο Μαγιανταχόντα
|
|
|
22:00
2540
|
Καρταχένα
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
|
|
|
22:00
2541
|
Εξτρεμαδούρα
Κόρδοβα Β
|
|
|
22:30
-
|
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ)
Ουάσινγκτον Σπίριτ (Γ)
|
|
|
22:30
-
|
Γιαράκουι
Πετάρε
|
|
|
22:30
-
|
Πετρολέρο Ντε Ανθοατέγκι
Μαργκαρίτα FC
|
|
|
22:30
-
|
ΑΚ. Πουέρτο Καμπέλο
Ούνιον Ατλ. Φάλκον
|
|
|
22:30
-
|
Ούλα
Μαρακάιμπο
|
|
|
22:30
-
|
Σαμόρα Β'
Ατλέτικο Ελ Βίγια
|
|
|
22:30
1655
|
ABC Νατάλ
Ιντερνασιονάλ
|
|
|
22:30
1656
|
Μπόα Εσπόρτε
Σεάρα
|
|
|
22:30
1657
|
Κλαμπ Ρεγκάτας
Λουβερντένσε
|
|
|
22:30
1658
|
Γκουαρανί
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
|
|
22:30
1659
|
Μπενφίκα
Μπελενένσες Σαντ
|
|
|
22:30
2539
|
Σαν Φερνάντο
Βιγιανοβένσε
|
|
|
23:00
-
|
Μπόστον Μπρέκερς (Γ)
Ορλάντο Πράιντ (Γ)
|
|
|
23:00
-
|
Καράκας
Ζούλια
|
|
|
23:00
-
|
Ντεπορτίβο Λάρα
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα
|
|
|
23:00
-
|
Καακούπε
Ντεπορτίβο Κααγκουάζου
|
|
|
23:00
1660
|
Βαγιαδολίδ
Μπαρτσελόνα Β
|
|
|
23:00
2546
|
Νιου Γιόρκ Ρεντ Μπουλς ΙΙ
Σινσινάτι
|
|
|
23:00
2841
|
Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ
Σπορ Ροζάριο
|
|
|
23:15
1661
|
Ριονέγκρο Αγκουίλας
Τίγκρες FC
|
|
|
23:15
1662
|
Σεβίλλη
Εσπανιόλ
|
|
|
23:30
-
|
Βαγιεντουπάρ
Μπαρανκουίλα
|
|
|
23:30
-
|
Ντεπ. Κουκούτα
Φορταλέζα CEIF
|
|
|
00:00
-
|
Μπαρνετσέα
Ντεπόρτες Κοπιαπό
|
|
|
00:00
-
|
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
Ολμέντο
|
|
|
00:00
-
|
LDU Πορτοβιέγο
Γκουαλασέο SC
|
|
|
00:00
-
|
Ατλέτικο Βεραγκουένσε
Ιντεπεντιέντε ντε λα Τσορέρα
|
|
|
00:00
2645
|
Αντοφαγκάστα
Παλεστίνο
|
|
|
00:15
1663
|
Δε Στρόνγκεστ
Πετρολέρο
|
|
|
00:30
-
|
Αγκουίλα
Φας
|
|
|
01:00
-
|
Κοκουίμπο Ουνίδο
Νουμπλένσε
|
|
|
01:00
-
|
Κοντινεντάλς
Σκάρμπορο ΣΚ
|
|
|
01:00
1664
|
Φλαμένγκο
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
|
|
01:00
1665
|
Παϊσαντού
Παρανά
|
|
|
01:00
1666
|
Κρουζ Αζούλ
Άτλας
|
|
|
01:00
1667
|
Λόμπος BUAP
Κλαμπ Αμέρικα
|
|
|
01:00
2835
|
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
Χένεραλ Ντίαζ
|
|
|
01:05
2545
|
Ρότσεστερ Νιου Γιορκ
Τσάρλεστον Μπάτερι
|
|
|
01:30
1668
|
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
Πατριότας
|
|
|
02:00
-
|
Σαμπάιο Κορέα
Φορταλέζα
|
|
|
02:00
-
|
Σπόρτινγκ Σαν Μιγκελίτο
Ταούρο
|
|
|
02:00
-
|
Σκάι Μπλου (Γ)
Σιάτλ Ρέιν (Γ)
|
|
|
02:00
-
|
Καραμπόμπο
Ντεπορτίβο Τάτσιρα
|
|
|
02:00
-
|
Μπράντφορντ Γκάλαξι
Βατερλόου
|
|
|
02:00
1669
|
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
Ντεπορτίβο Κάλι
|
|
|
02:00
2595
|
Σάρλοτ Ιντιπέντενς
Ορλάντο Σίτι ΙΙ
|
|
|
02:00
2596
|
Ρίτσμοντ Κίκερς
Τορόντο ΙΙ
|
|
|
02:30
-
|
Νιου Γιόρκ Κόσμος
Ίντι Ελέβεν
|
|
|
02:30
1670
|
Σπόρτ Μπόις Γουάρνες
Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε
|
|
|
02:30
1671
|
Μόντρεαλ Ίμπακτ
Ρεάλ Σολτ Λέικ
|
|
|
02:30
1672
|
Ορλάντο Σίτι
Κολόμπους Κρου
|
|
|
02:30
2598
|
Τάμπα Μπέι Ρόντις
Οταβα Φιούρι
|
|
|
02:30
2641
|
Κόλο Κόλο
Ουν. Κονσεπσιόν
|
|
|
03:00
-
|
Σαν Φραντσίσκο Ντέλτας
Νορθ Καρολάινα
|
|
|
03:00
1673
|
Τίγκρες
Πούμας
|
|
|
03:00
1674
|
Σικάγο Φάιαρ
Τορόντο
|
|
|
03:00
1822
|
Βέρακρουζ
Κερέταρο
|
|
|
03:00
2824
|
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
Ντοράντος
|
|
|
03:06
1675
|
Λεόν
Μοντερέι
|
|
|
03:30
-
|
Τσαλατενάνγκο
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
|
|
|
03:30
-
|
Σονσονέιτ
Πασακουίνα
|
|
|
03:30
1676
|
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
Ντάλας
|
|
|
03:30
2592
|
Οκλαχόμα Σίτι Ένερτζι
Σαν Αντόνιο
|
|
|
03:30
2597
|
Σεντ Λουίς
Πίτσμπουργκ Ριβερχάουντς
|
|
|
03:45
1677
|
Ντεπορτίβο Πάστο
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
|
|
04:00
1678
|
Κολοράντο Ράπιντς
DC Γιουνάιτεντ
|
|
|
04:00
2654
|
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
Μουνισιπάλ Λιμπέρια
|
|
|
04:00
2659
|
Καρμελίτα
Καρταχίνες
|
|
|
04:00
2825
|
Τάμπικο Μαδέρο
Πότρος
|
|
|
04:00
2826
|
Χουάρεζ
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
|
|
05:00
-
|
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
Χιούστον Ντας (Γ)
|
|
|
05:00
1679
|
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
Ντιναμό Χιούστον
|
|
|
05:00
2655
|
Ερεντιάνο
Γκρέσια
|
|
|
05:06
1680
|
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
Πουέμπλα
|
|
|
05:30
1681
|
Σαν Χοσέ Έρθκουεικς
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
|
|
|